O firmie
Produkty
Promocje
Nowości
Praca
Kontakt

Aktualności

Pasta Cukrowa Własnej Produkcji

Z przyjemnością informujemy, że jako pierwszy salon kosmetyczny w Polsce wprowadzamy własnej produkcji pastę cukrową sygnowaną naszą marką Easy Waxing. To połączenie delikatności i doskonałej skuteczności przy depilacji.
2017-01-20

Dane firmy

ul. Kazimierza Wielkiego 1
50-077 Wrocław
woj. dolnośląskie
powiat Wrocław

tel: 713434100
tel: 513-827-077

Firma poleca

Firmę polecają

Subskrypcja

Praca

Rozmiar czcionki: A A A
Aktulane oferty pracy w Easy Waxing we Wrocławiu i Warszawie

Kosmetyczka / Kosmetolog

Opis stanowiska:
Studio kosmetyczne Easy Waxing poszukuje osoby do pracy w charakterze kosmetyczki / kosmetologa.
Wymagania:
Wymagania:
- Umiejętność wykonania manicure i pedicure
- Wysoka kultura osobista

Obowiązki:
- Wykonywanie zabiegów manicure i pedicure
- Wykonywanie zabiegów depilacji całego ciała
- Inne zabiegi - henna, zabiegi na twarz
- Dbałość o Klienta
Oferujemy:
- Szkolenie w zakresie wszystkich zabiegów w salonie
- Umowę o pracę po okresie próbnym
- Elastyczny grafik
- Pracę w nowoczesnym, dobrze wyposażonym salonie
- Pracę w fajnym zespole
- Atrakcyjne warunki finansowe
Data zamieszczenia: 2017-01-20
Easy Waxing Studio Depilacji i Kosmetyki
O firmie   |   Produkty   |   Promocje   |   Nowości   |   Praca   |   Kontakt
Mikrowitryna.pl - wykonanie eball - Strona www Twojej firmy.
Recepcja OnLineGazeta Biłgorajska